BIO-MAX PELLET

kociol na ekogroszek ekodesign piec ecodesign pellet

Máte otázky? Volejte na číslo +420 608-724-452


Kotel BIO-MAX PELLET má certifikát 5. emisní třídy a ECODESIGN, díky kterému je kotel jedním ze zařízení, které se účastní místních vládních programů, dotovaných k výměně kotlů na tuhá paliva.

Kotel BIO-MAX PELLET má otočný hořák s automatickým zapalovačem, automatickým čištěním pece. Hořák má také ochranu proti zapálení pelet v nádrži. Základním palivem jsou dřevěné pelety. Těleso kotle z ověřené kotlové oceli P265GH, tloušťka 6 mm (uvnitř) a 4 mm (pro vnější prvky). Úplné zálohování palivové nádrže umožňuje bezúdržbový provoz kotle na ústřední topení po mnoho dní.

Kotel je k dispozici ve verzi s výkonem 14 kW. Jako výrobce jsme zavedli řadu variant konfigurace celé sady tak, aby byl kotel co nejdokonalejší pro zákazníka. Klient má možnost volby mezi ostatními stranami násypky, strana otevření dvířek kotle.

Co rozlišuje kotle BIO-MAX PELLET

• třída 5 (nejvyšší) podle normy PN-EN 303-5:2013 a ECODESIGN
• možnost účasti v programech pro získání dotace na nákup kotle
• vysoká účinnost a efektivita spalovacího procesu
• ochrana spalovací komory – ocelové panely na boční a horní stěně kotle
• automatické zapalování paliva: zapalovací těleso (možnost práce v režimu zapalování/uhášení)
• mechanické zajištění vniknutí plamene do zásobníku paliva (dva šnekové přepravníky rozdělené přesypovým kanálem);
• spalování biomasy v podobě lisovaného dřevního granulátu – pelety
• tepelný výměník s vertikálním a horizontálním uložením kazet

Rozměry kotle BIO-MAX PELLET

kociol co na pellet klasy 5 kotly klasy 5


Peletový hořák

Hořák na pelety je osvědčeným řešením pro spalování granulí v DIN, DIN + kvalitě. Díky vícebodovému přívodu primárního a sekundárního vzduchu do spalovací komory, spalování zajišťuje nejvyšší čistotu výfukových plynů.

Už žádné čištění hořáku - nyní se hořák sám očistí!

Standardní hořáky dostupné na trhu by měly být vyčištěny až dvakrát týdně. V našem hořáku jsme použili inovativní čisticí mechanismus - rotační spalovací komoru a komoru ventilátoru, takže nemusíte vůbec vyčistit hořák.

Použití rotační spalovací komory je pro vás pohodlné, což je úspora času, který nemusíte obětovat při čištění hořáku a zajišťuje možnost spalování pelet špatné kvality a agropellet. Spalovací komora se otáčí, čistí se od popela a strusky, díky čemuž hořák účinně pracuje bez výkyvů a nikdy se nezakusuje.Inovativní komín 4 v 1

podajnik zeliwny

Univerzální výstup výfuku 4v1 je řešení, které usnadňuje přizpůsobení kotle stávajícímu komínovému otvoru. Díky použití kouřového potrubí ve tvaru čtvercové krabice s až čtyřmi možnostmi výfukových plynů (horní, zadní, pravý a levý) o průměru 160 mm, můžeme snadno přizpůsobit výfukový otvor potřebám vaší kotelny. Moderní řešení je patentováno společností BERSKIŘídící jednotka

podajnik zeliwny

- Toto je naše nejnovější nabídka. Regulátor je určen pro montáž na horní část kotle. Je charakterizována velkou všestranností použití díky speciálnímu pouzdru, které umožňuje změnu úhlu obrazovky. Dodává se ve dvou verzích: grafické a hmatové.Ekologické certifikáty třídy 5 a ECODESIGN

na dřevěné pelety
kociol na ekogroszek z certyfikatem jaki piec na ekogroszek


GalerieCeník


Ohřívaná plocha (m2)
    
kW
      
    
EKO-MAX PELLET PLUS
Katalogová cena
    
EKO-MAX PELLET PLUS
SLEVA
150
    
14
    
94 000 Kč
    

54 000 Kč

200
    
21
    
98 000 Kč
    

58 000 Kč


Máte otázky? Volejte na číslo 773-277-681